Łowiska

Zalew Wykrot przez ostatnich kilka lat to miejsce rozgrywania GPX okręgu Mazowieckiego jak również bardzo rybne łowisko do połowów amatorskich.
Zalew Amo to doskonały zbiornik do nauki szybkościowego łowienia płoci. Sporadycznie trafiają się tu jednak większe sztuki, które zaskakują nieprzygotowanych wędkarzy i w kilka sekund zrywają delikatne zestawy.
Zalew Szymanowice w ostatnich latach zrobił prawdziwą furorę w zawodniczym środowisku. Równa, piękna i bardzo rybna woda na stałe zagościła do kalendarza GPP i finałów imprez komercyjnych.
Łowisko "Przystanek Stawy" to wedle naszej opinii, najlepsze łowisko komercyjne w Polsce, ukierunkowane pod potrzeby wędkarzy wyczynowych. Zapraszamy do przeczytania opisu, który pozwoli osiągnąć sukces już na pierwszej wyprawie.
Łowisko Zadębie w Skierniewicach to znakomity poligon do połowu płoci i leszczy. W połączeniu z dobrym dojazdem i znakomitym, zawodniczym brzegiem powstał zbiornik wprost stworzony do rozgrywania wielkich imprez.
Łowisko położone jest w miejscowości Ossów, niedaleko Wołomina, w odległości ok. 22 km od Warszawy oraz tuż obok pól bitewnych z roku 1928, gdzie co roku odbywają się rekonstrukcje z udziałem kawalerzystów. Za szkołą w Ossowie należy skręcić w prawo, minąć mostek nad rzeczką, następnie skręcamy w lewo i dojeżdżamy do parkingu nad łowiskiem.

Strony