Nowa kolekcja firmy Tubertini

 
W sobotę, 15 lutego w Kobyłce odbył się pokaz firmy Tubertini. Na uczestników czekała masa nowości oferowanych przez nieco zapomnianą na rynku włoską firmę. Dobre wrażenie zrobił przede wszystkim ciekawy design produktów, bardzo ciekawe tyczki o niewielkiej średnicy oraz ogromny repertuar spławików.
 
O krótką prezentację tegorocznej oferty poprosiliśmy firmę Sport-Fishing, polskiego przedstawiciela firmy Tubertini.
 
W imieniu firmy Sport-Fishing oficjalnego, przedstawiciela firmy Tubertini w Polsce pragnę podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas pokazu, jak również członkom i przedstawicielom szkółki wędkarskiej przy kole nr 29 w Kobyłce, za pomoc przy organizacji oraz podczas trwania pokazu. Wśród zwiedzających bardzo dużym zainteresowaniem, cieszyła się nowa seria tyczek Concept 8 (oferta na 2014). Zastosowany w nich system Parallel Lines (ostatnie trzy segmenty tyczki mają tą samą średnicę i tworzą układ rurowy, a nie stożkowy) pozwolił osiągnąć bardzo małą średnicę - 43 mm dla jednej serii oraz 44,5 dla drugiej. Rozwiązanie to sprawia, iż wędki te komfortowo „leżą w dłoniach”, są świetnie wyważone oraz bardzo szybkie. Jednocześnie deklarujemy, że wszystkie częsci do tyczek z serii Concept 8 będą dostępna na miejscu, w kraju. 
 
W naszej ofercie znalazły się ponadto doskonałe baty, bolonki oraz odległościówki, z których firma Tubertini słynie od wielu lat. Ich gama jest na tyle szeroka, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na pozostałe pokazy sprzętu Tubertini – w Tarnowskich Górach, Poznaniu i w Rzeszowie. 
 
Z poważaniem 
Grzegorz Badawika 
Sport-Fishing.pl
 
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pokazu.
Zdjęcia: Krzysztof Turek